여러분 안녕하세요!

Zuid-Korea is de laatste jaren onwijs populair. Dit begon allemaal in 2012 met het Zuid-Koreaanse liedje Gangnam Style (강남스타일) van de komediant en zanger Psy. Hierna ontstond een wereldwijde fascinatie voor alles wat uit Zuid-Korea komt. Denk bijvoorbeeld aan K-pop (Korean pop) met bekende boy- en girlband zoals BTS, Blackpink en StrayKids. Ook op Netflix kan je Korea niet meer ontlopen, want de streaming platform staat nu vol met Koreaanse titels zoals bijvoorbeeld Squid Game (오징어 게임). Zelfs Koreaans eten is nu steeds meer terug te vinden in het Nederlands straatbeeld. En hoeveel mensen ken jij in je omgeving die iets hebben van de Koreaanse elektronica merken LG of Samsung? Al met al, het vrij kleine Aziatische schiereiland heeft in een korte tijd een flinke naamsbekendheid weten te krijgen.

Leerlingen op het Picasso Lyceum die interesse hebben in de Koreaanse taal en cultuur kunnen zich nu aanmelden voor de Koreaanse lessen voor beginners door een mailtje te sturen naar [email protected]. Wees er snel bij want de lessen zijn bijna vol!