🗂️🏆Picasso Lyceum wint Core Values trofee bij First Lego League👏

Zondag 29 januari reisde Team Octo van het Picasso Lyceum weer af naar het Museon-Omniversum voor de First Lego League. Dat is een wedstrijd waarin teams uit heel regio Haaglanden het tegen elkaar opnemen op het gebied van LEGO-robots, innovatie en samenwerking.

Ook bij hun twintigste deelname (!) aan de First Lego League is het Picasso Lyceum weer in de prijzen gevallen! Team Octo’s indrukwekkende vertoning van teamwork, communicatie en sportiviteit verdiende hen de veelgeprezen Core Values trofee. De teamleden zijn erg blij met de prijs en vonden het een hele leuke en leerzame ervaring. Zo zegt teamlid Lex: “Ik vond het super leuk en zal zeker volgend jaar ook weer mee doen en dat wij een prijs hadden gewonnen was alleen maar de kers op de taart”

Tekst geschreven door Joey van den Berg, foto’s zijn gemaakt door Robin van Schaik. Beide trotse leerlingen van het Picasso Lyceum.