Centraal aanmeldsysteem VO-scholen Zoetermeer

๐Ÿ†• Vanaf dit jaar kun je voor alle informatie over de scholen รฉn voor het aanmelden terecht op www.zonaarhetvo.nl, de gezamenlijke website van alle voortgezet onderwijs scholen (VO) in Zoetermeer.

๐ŸŽ’ Alle groep 8 leerlingen kunnen zich aanmelden voor hun VO-school naar keuze door ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป๐—ฎ๐—ณ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ ๐—ณ๐—ฒ๐—ฏ๐—ฟ๐˜‚๐—ฎ๐—ฟ๐—ถ ๐—ฒ๐—ป ๐˜๐—ผ๐˜ ๐˜‚๐—ถ๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐—น๐—ถ๐—ท๐—ธ ๐Ÿญ๐Ÿฌ ๐—บ๐—ฎ๐—ฎ๐—ฟ๐˜ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿฏ het aanmeldformulier in te vullen op ๐˜„๐˜„๐˜„.๐˜‡๐—ผ๐—ป๐—ฎ๐—ฎ๐—ฟ๐—ต๐—ฒ๐˜๐˜ƒ๐—ผ.๐—ป๐—น . Op deze site vind je ook โ€˜veelgestelde vragenโ€™. ๐Ÿง

Overige vragen kun je stellen aan de heer S. Lafranceschina via [email protected]. Van 20 februari t/m 10 maart is op de VO-scholen ook begeleiding voor het aanmelden aanwezig.