Gezocht: Nieuwe leden voor de fotojaarboekcommissie! 

Vind je het leuk om na te denken over wat er in het fotojaarboek komt te staan, hoe het boek wordt vormgegeven én om dit vervolgens zelf uit te voeren?Voor de fotojaarboekcommissie zijn we opzoek naar leerlingen die volgend jaar in hun examenjaar (alle niveaus!) zitten met een creatieve mindset en (een van) de volgende skills:

  • Fotografie
  • Tekenen/ illustratie
  • Grafisch ontwerp
  • Tekst redigeren
  • Oorspronkelijk conceptontwerp 

Voor de fotojaarboekcommissie krijg je 30 uur aan verplichte stage uren (havo/atheneum/gym).Mocht je je hiervoor willen aanmelden, stuur dan voor vrijdag 1 juli 2022 een mail met je motivatie naar: [email protected] en wellicht word je uitgekozen om aankomend schooljaar bij de fotojaarboekcommissie te komen!