Laurens Kalf Nederlands Jeugdkampioen Alpineskiën

Afgelopen week hebben Laurens Kalf en Kay Greebe meegedaan aan de Nederlandse Kampioenschappen Alpineskiën in Oostenrijk.

Laurens wist daarbij de titel Nederlands Jeugdkampioen Alpineskiën 2022 binnen te slepen. Na de eerste wedstrijddag leek de titel ver weg toen hij op een krappe 0,04s verschil tweede werd. Door een sterke comeback op de slalom wist hij deze te winnen met een zeer sterke voorsprong waardoor hij zowel de individuele slalom als overall titel jeugdkampioen in de wacht sleepte.

Kay Greebe skiede een zeer sterke reuzenslalom waarop hij 6de werd. Op de slalom was het geluk helaas niet aan zijn zijde en wist hij de finish niet te bereiken.

Laurens gaat over enkele weken richting Pra Loup om daar deel te nemen aan de internationale wedstrijden.