Mooie prestaties Kay en Laurens tijdens ILC (skiwedstrijden)

Op 25 en 26 september waren de Indoor Lowland Championships (ILC) in Snowworld Landgraaf. ILC is een wedstrijd waarin skiërs van 7 lage landen tegen elkaar strijden.

Van het Picasso Lyceum deden 2 racers mee namelijk Kay Greebe (Van Gogh 2) en Laurens Kalf (Monet 1). Gedurende de 2 wedstrijddagen is er hard gestreden om de persoonlijke titels en de landencup. Kay en Laurens strijden met elkaar in dezelfde leeftijdscategorie.

Laurens (startnummer 133) heeft op de 1e dag een mooie 2e plek behaald vlak achter een Belg, helaas viel Kay (startnummer 132) uit op deze dag. Op de 2e dag wist Laurens zijn Belgische concurrent net voor te blijven en behaalde daarmee een 1e plaats. Kay wist in een sterk deelnemersveld van 27 skiërs de 12e plek te bemachtigen.

Nederland heeft dit jaar de overall titel weten te veroveren. Begin november zijn de Nederlandse (jeugd)Kampioenschappen indoor waarin een gooi wordt gedaan naar het nationale podium.

Hopelijk is Floris Beeren (Bosch 3) tegen die hersteld van zijn blessure en kan hij ook mee strijden.