Schootoneel: Robin Hood – 31 maart t/m 3 april

Dit jaar wordt de held bij het Schooltoneel van het Picasso Lyceum in een compleet nieuw jasje gestoken met een bewerking van A. Elsakkers, J. Smits, S. van der Thoorn en muziek door A. Elsakkers, J. Smits en Ward Koole.

Engeland, 1192. Robin Hood, de held die steelt van de rijken en geeft aan de armen, staat op het punt om te trouwen met zijn (of haar) geliefde, jonkvrouw Marian. Het huwelijk wordt echter ruw verstoord door de Sheriff van Nottingham en zijn soldaten op last van de gemene prins John die  met Marian wil trouwen, zodat hij de landgoederen van haar vader kan verkrijgen. Robin Hood wordt daarom officieel vogelvrij verklaard en moet zich verschuilen in het woud van Sherwood. Weet Robin uit handen van de Sherrif te blijven? Wordt dit een en-ze-leven-nog-lang-en-gelukkig-verhaal? Met spectaculaire vechtscènes, hartverscheurende liedjes en vrolijke dansjes belooft het Picasso schooltoneel het publiek ook dit jaar weer een grandioze voorstelling! De leerlingen hebben kei-en-keihard gewerkt en staan te popelen om te laten zien wat ze in huis hebben. 

Klik op deze link om kaartjes te bestellen!

Kaartjes zijn €6,- per stuk.

Voorstellingendata:

Donderdag 31 maart20:00 uurCast Nottingham (onderbouw)
Vrijdag 1 april20:00 uurCast Sherwood (bovenbouw)
Zaterdag 2 april14:00 uurCast Nottingham (onderbouw)
 20:00 uurCast Sherwood (bovenbouw)
Zondag 3 april14:00 uurCast Sherwood (bovenbouw)
 20:00 uurCast Nottingham (onderbouw)

De voorstellingen vinden plaats in de aula van het Picasso Lyceum, Paletsingel 38c Zoetermeer.

Komt dat zien!