Dodelijke Schittering: de Kaartverkoop is begonnen!

Lugubere moorden, mysterie en ‘stompzinnig’ bijgeloof…” De kaartverkoop is begonnen van het thrillertoneelstuk ‘Dodelijk Schittering’! Een toneelstuk dat boeiend blijft tot het bittere einde. Het is de inzending van het Picasso Lyceum voor het Nederlands Thrillerfestival. De voorstelling is voor iedereen die houdt van horror, thriller en spanning. De opvoeringen vinden plaats in het theater van het Picasso Lyceum. Er zullen maar zes voorstellingen worden gespeeld, verdeelt over twee weekenden. Het gaat om de volgende data:

– Vrijdag 28 oktober, 20.00 uur.

– Zaterdag 29 oktober, 20.00 uur.

– Zondag 30 oktober, 20.00 uur.

– Vrijdag 4 november, 20.00 uur.

– Zaterdag 5 november, 20.00 uur.

– Zondag 6 november, 20.00 uur.

De kosten van de kaartjes zijn slechts €7,25. De kaarten zijn te koop via de website van Greg & Baud Productions.

[Tekst gaat door onder de foto.]

Dodelijke Schittering: Na het overlijden van meneer Cooper, een excentriek en vermogend heerschap, worden zijn familieleden bijeengetrommeld om de opening van het testament bij te wonen. In de nalatenschap is een edelsteen opgenomen, die miljoenen waard is. Het gaat hierom een diamant (bijgenaamd: ‘de dodelijke schittering’) waar volgens de overleveringen een vloek op rust. Ieder die de steen bezit, zal volgens de legende een gruwelijke dood sterven. Maar aan stompzinnig bijgeloof hechten de familieleden geen enkele waarden. Een stel lugubere en mysterieuze moorden brengt hun ongeloof al snel aan het wankelen. Wie is de dader? Waar komt dat gegil in het huis vandaan? Is er slechts één kwade genius aan het werk, of zijn er meerdere boosdoeners in het spel? Hoelang blijft men nog blind voor de ‘dodelijke schittering’? Een voorstelling om niet te missen….